Jesteś tutaj: HomeAktualnościUROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO NA UNIWERSYTECIE DZIECIĘCYM PWSZ W CIECHANOWIE

button 2

tekst alternatywny

button

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO NA UNIWERSYTECIE DZIECIĘCYM PWSZ W CIECHANOWIE

UD rok 2017.png

W sobotę 10 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00 w auli  Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie na Wydziale Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych odbyło się pierwsze uroczyste zakończenie roku akademickiego na Uniwersytecie Dziecięcym. W uroczystości brali udział Rektorzy, Senat, nasi najmłodsi studenci, ich rodzice i opiekunowie oraz zaproszeni goście. Po odsłuchaniu Gaudeamus i przywitaniu zebranych osób nastąpiło wręczenie Dyplomów Ukończenia Uniwersytetu Dziecięcego, nagród książkowych i pamiątek uczestnictwa w I edycji przez J.M. Rektora prof. dr hab. Leszka Zygnera, prorektora dr inż. Grzegorz Koca i dziekan dr Bożenę Ostrowską.

W czasie mijającego roku akademickiego nasi najmłodsi studenci mieli  możliwość uczestniczenia m.in. w zajęciach prowadzonych przez dr Iwonę Mystkowską „Fascynujący świat chemii”, dr Małgorzatę Marcysiak „Pierwsza pomoc”, mgr Marzenę Drzewiecką „Zaczarowana Matematyka”.   Główny cel działalności uniwersytetu – rozbudzanie ciekawość i twórczego myślenie u dzieci – został więc zrealizowany. Nawiązały się też nowe znajomości i przyjaźnie wśród naszych najmłodszych studentów. Był to udany rok.

Od nowego roku akademickiego 2017/2018 rozpoczyna się kolejna edycja Uniwersytetu Dziecięcego.  Studenci będą m.in. wykonywać kolejne doświadczenia chemiczne w naszym uczelnianym laboratorium, będą poznawać jak działa drukarka 3D, będą dowiadywać się czym zajmuje się geodezja. Wszystkich zainteresowanych w wieku od 5 do 9 lat zapraszamy do biura rekrutacji na ul. Narutowicza 9 w Ciechanowie w celu wypełnienia zgłoszenia. Zgłoszenia można też pobrać ze strony naszej Uczelni.

Do zobaczenia na zajęciach!

stopka