Jesteś tutaj: HomeAktualności

WYJAZDY ZAGRANICZNE PRACOWNIKÓW ERASMUS+

Zapraszamy pracowników Uczelni do składania wniosków na wyjazdy zagraniczne w celu prowadzenia zajęć (STA) lub na szkolenia (STT) w ramach programu ERASMUS+ w terminie do 30 grudnia 2016 r. Niezbędne formularze dostępne są w zakładce „DLA PRACOWNIKA”. Przed złożeniem dokumentów, pracownicy proszeni są o kontakt z Uczelnianym Koordynatorem Erasmus+ pod nr tel. 784-578-524 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pełnomocnik Rektora ds. Programu Erasmus+ zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów studentów na STUDIA oraz PRAKTYKI w Roku Akademickim 2015/16 oraz 2016/17.

W dniu 23 marca 2016 r. (środa) godz. 14:00
Budynek główny PWSZ w Ciechanowie
Sala 231

SPOTKANIE INFORMACYJNE

SPOTKANIE INFORMACYJNE: STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE DLA STUDENTÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

W dniu  21 grudnia (poniedziałek), godz. 14:45
Sala 231

(budynek główny PWSZ, ul. Narutowicza 9).
Spotkanie poprowadzi mgr Paweł Pyrzyński – Pełnomocnik Rektora ds. programu Erasmus+

Bezpłatne szkolenia dla naukowców

thomson reutersFirma Thomson Reuters zaprasza naukowców na bezpłatne szkolenia internetowe z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą obejmowały cztery sesje tematyczne i będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx.

Uczestnicy szkoleń dowiedzą się:
• Jak przygotować rekordy bibliograficzne publikacji do ich automatycznego cytowania i tworzenia bibliografii?
• Jak korzystać z platformy Web of Science?
• Jak przeszukiwać bazę MEDLINE na platformie Web of Science?

Szczegółowy plan szkoleń oraz linki do rejestracji są dostępne na stronie:

Oprac. MSZ na podst.: www.granty-na-badania.com

Wyjazd na praktykę w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2014/2015

Studenci planujący wyjazd na praktykę (minimum 2 miesiące) w okresie do 30 września 2015 proszeni są o zgłoszenie w terminie do 9 kwietnia 2015 w pokoju 213 w budynku Rektoratu Uczelni.

Koordynator uczelniany programu ERASMUS+

Poradnik: granty i stypendia dla młodych naukowców

Portal "Zdobywamy granty na badania" przygotował krótki poradnik dla młodych naukowców (studentów, doktorantów, doktorów) zawierający wybrane źródła pozyskiwania grantów lub stypendiów.
Poradnik dostępny jest na stronie www.granty-na-badania.com lub poniżej (pdf):

Przewodnik po grantach i stypendiach dla młodych naukowców