Jesteś tutaj: HomeAktualności

tekst alternatywny

button

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Szanowni Państwo wykładowcy!

Bardzo proszę dokonać wyboru literatury z wykazu IBUK Libra. Analizując wykaz należy zwrócić uwagę czy wybrane pozycje znajdują się już w zbiorach naszej biblioteki i wówczas nie należy ich powielać. Proszę wybrać te pozycje książkowe, które będą polecane studentom a nie te, które mogą się znaleźć w bibliotece, zaznaczenie wszystkich pozycji na dany temat jest niemożliwe do zrealizowania ze względu na duży koszt (opłata za IBUK wynosi tyle ile za wersję papierową książki). W związku z tym proszę o rozważną analizę i dokonanie wyborów z uwzględnieniem tej literatury, która będzie polecana studentom. Termin przesyłania wykazów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa 15 września 2019 r. Maksymalna ilość tytułów to 5.

Dorota Rejniak-Kmita
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej

Nowy regulamin antyplagiatowy

Od 27 marca 2019 roku roku obowiązuje nowy regulamin antyplagiatowy (Zarządzenie 5/2019 Rektora PWSZ w Ciechanowie). Prosimy zapoznać się ze szczegółami w zakladce JEDNOLITY SYSTEM ANTYPLAGIATOWY

Szkolenie Biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do indeksu, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych:

• w dniach od 1 do 10 października 2018 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach od 11 do 27 października 2018 r. dla kierunków: ekonomia, informatyka, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo i inżynieria środowiska. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach 12-13 października 2018 r. szkolenie biblioteczne dla studentów studiów niestacjonarnych kierunku ekonomia. Szkolenie w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 14.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej PWSZ w Ciechanowie
mgr Dorota Rejniak-Kmita