kandydat

dobrystart

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 17 listopad 2017.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Czytaj całość

Zespół Szkół nr 2 zdobywcą Pucharu Rektora PWSZ w Ciechanowie w halowej piłce nożnej

22 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano II Halowy Turniej chłopców szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.
         W turnieju wzięło udział siedem drużyn piłkarskich reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z rejonu ciechanowskiego i mławskiego.
         Zespoły rywalizowały w dwóch grupach systemu „każdy z każdym”.

W grupie A bardzo zaciętą walkę stoczyły drużyny ZST w Ciechanowie z ZS nr 1 w Ciechanowie. Obie drużyny ( w bezpośrednim spotkaniu remis 1:1) uzyskały taką samą ilość punktów, miały taki sam stosunek bramek, a o zwycięstwie grupowym młodych piłkarzy ZST w Ciechanowie zdecydowała większa ilość strzelonych bramek. Trzecią lokatę w grupie zajęli uczniowie I LO w Ciechanowie, czwartą ACK z Mławy.
         Grupę B wygrali uczniowie ZS nr 2 w Ciechanowie, pokonując ZSCKR w Gołotczyźnie – II miejsce i ZS nr 3 w Ciechanowie – III miejsce. W meczu o V miejsce zespół I LO w Ciechanowie pokonał ZS nr 3 w Ciechanowie po serii rzutów karnych 11:10, w podstawowym czasie gry był remis 6:6.
         W spotkaniu o III miejsce uczniowie ZS nr 1 w Ciechanowie pokonali swoich kolegów z ZSCKR w Gołotczyźnie 3:1. W wielkim finale spotkali się zwycięzcy zmagań grupowych, tj. ZS nr 2 w Ciechanowie i ZST w Ciechanowie. Piłkarze ZS nr 2 udowodnili swoją wyższość, pokonując w finale ZST 3:0, zdobywając tym samym puchar Rektora PWSZ.
         Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jakub Ładziński z ZS nr 2 w Ciechanowie, zaś najlepszym bramkarzem Jakub Letmanowski z ZS nr 1 w Ciechanowie.
         Gospodarze turnieju: Rektor PWSZ w Ciechanowie doc. dr Leszek Zygner, Prorektor dr inż. Grzegorz Koc oraz Kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik osobiście wręczali puchary, dyplomy, statuetki i upominki dla wszystkich zawodników, jak również dla ich opiekunów.
         Wszyscy uczestnicy zawodów, jak również organizator turnieju – PWSZ w Ciechanowie, zapowiedzieli, że będą kontynuować turniej w kolejnych latach.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – ZS nr 2 Ciechanów