kandydat

dobrystart

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 17 listopad 2017.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Relacja z wyborów Miss i Mistera PWSZ w Ciechanowie 2017

W środę 8 marca w Klubie Studenta, Fabryka Kultury Zgrzyt Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbyły się po raz czwarty wybory najpiękniejszej studentki, a także po raz trzeci najprzystojniejszego studenta.

W konkursie wzięło udział 5 kandydatek oraz 5 kandydatów. Kandydaci zaprezentowali się przed Jury jak również przed liczną publicznością w trzech odsłonach stroju: dziennym, sportowym oraz wieczorowym.

W składzie Jury zasiedli: Prorektor - dr inż. Grzegorz Koc, Kanclerz - mgr inż. Piotr Wójcik, Dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych - dr Bożena Ostrowska, Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii - doc. dr Elżbieta Gąsiorowska, Miss PWSZ Ciechanów 2016 - Aleksandra Kwiatkowska oraz Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - Bartosz Budny. Swój głos na kandydata mogła również oddać publiczność jak również internauci portalu społecznościowego Facebook.

Zmagania kandydatów o tytuł Najpiękniejszej i Najprzystojniejszego studenta PWSZ 2017 trwały do samego końca. Niektórych kandydatów zaledwie kilka punktów dzieliło od zwycięstwa. Ostatecznie korona dla Miss PWSZ Ciechanów 2017 trafiła do Klaudii Wałkuskiej, studentki III roku pielęgniarstwa. Pierwszą wicemiss została Natalia Bartosiewicz, studentka I roku pielęgniarstwa. Drugą wicemiss została Ewelina Ciok, studentka I roku pielęgniarstwa. Statuetkę dla Mistera PWSZ Ciechanów 2017 otrzymał Kamil Kacprzak, student II roku pielęgniarstwa. Pierwszym wicemisterem został Paweł Sarnowski, student IV roku mechaniki i budowy maszyn. Drugim wicemisterem został Michał Mackiewicz, student II roku pedagogiki. Miss i Misterem Publiczności PWSZ Ciechanów 2017 zostali: Ewelina Ciok oraz Michał Mackiewicz. Swój debiut w tym roku miała nowa konkurencja pod nazwą Fotomiss i Fotomister, która rozegrała się na portalu społecznościowym Facebook. Głosowanie tej konkurencji zakończyło się dnia 5 marca 2017 r. Miss Foto została Aneta Tomaszewska, natomiast tytuł Mistera otrzymał Michał Mackiewicz.

Wybory Miss i Mister zostały zorganizowane dzięki współpracy Rady Uczelnianej Samorządu Studentów z Klubem Studenta, Fabryką Kultury Zgrzyt. Nagrody zostały ufundowane przez: Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie i Mławie, Solarium LaPlaya, Galerię Fitness, Salon Fryzjerki "Barbara", Avangarda Styl, Hotel Atena, Studio Fotograficzne "Foto Alicja" jak również Klinikę Urody "Madame".

W przerwach między konkurencjami mogliśmy podziwiać historyczne kroniki filmowe z czasu PRL. Autorem scenariusza jak również wykonawcą skeczu pt. "Liść", który mieliśmy okazję zobaczyć jest Edyta Szwejkowska z grupy teatralno-kabaretowej pod nazwą "900 SZTUK" prosperującej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. W "Monologu Joanny Kołaczkowskiej" wystąpiła Ewa Rzeczkowska z grupy teatralno-kabaretowej pod nazwą "900 SZTUK" prosperującej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Prezenterami którzy mieli sposobność poprowadzić tego wieczoru Galę są: Ilona Kowalska oraz Jarosław Leszczyński.

Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów zapewnił, że wybory najpiękniejszej i najprzystojniejszego będą nadal kontynuowane, ponieważ cieszą się coraz większym zainteresowaniem na uczelni. Wszystkich zainteresowanych studentów zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach, które odbędą się w przyszłym roku.