kandydat

dobrystart

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 17 listopad 2017.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

JUWENALIA 2016 roku

JUWENALIA – udana zabawa studentów!!!
Ciechanów 3 czerwca 2016 roku

Tego dnia  imprezy studenckie  rozpoczęły się od Zawodów Strzeleckich o Puchar Dziekana Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie. Dziewięć drużyn uczelnianych zawzięcie rywalizowało o zwycięstwo.

O godzinie 11.00 murawa stadionu MOSiR w Ciechanowie zgromadziła dwie drużyny na mecz piłkarski o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie. Wystąpili: Studenci PWSZ w Ciechanowie kontra – pracownicy PWSZ w Ciechanowie  wzmocnieni  przez samorządy Miast Mława i Ciechanów między innymi: Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Bardzo emocjonujący mecz rozegrany w upalnym słońcu zakończył się tym razem zwycięstwem studentów 6-4.  Główne uroczystości  Juwenaliów  2016   odbyły się w malowniczej scenerii - Zamku Książąt Mazowieckich. Dobór uczestników programu artystycznego, dobra organizacja, pomoc wielu przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i idealna pogoda, to wszystko złożyło się na sukces tegorocznej czerwcowej imprezy. Dawno nie widziano tak szczelnie wypełnionego placu zamkowego.

Część artystyczną, od mocnego rokowego uderzenia, rozpoczął  zespół „Suczysty”. Następnie odbył się koncert artystów spektaklu „ Nie przejdziemy do historii”. Obydwa występy spotkały się z żywiołowym przyjęciem publiczności.

Około godziny 21.30 wszystkich uczestników zgromadzonych w murach zamku uroczyście powitał Rektor PWSZ dc. dr Leszek Zyner a Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński przekazał symbolicznie klucze będące atrybutem władzy w ręce studentów. Klucze odebrał Bartosz Budny Przewodniczący Samorządu Studentów wraz z przedstawicielami samorządu.

Rozpoczęła się zabawa, na scenie pojawiała gwiazda wieczoru zespół  ”Poparzeni Kawą Trzy” Bardzo widowiskowy  występ, telebimy na scenie, gra  kolorowy świateł i dynamiczna muzyka to wszystko zachęciło zgromadzonych do zabawy. Przeboje „Byłaś dla mnie wszystkim” czy „Kawałek do tańca” były wykonywane razem z publicznością. Rozstawione przed zamkiem ławki, parasole oraz stoiska gastronomiczne cieszyły się dużą popularnością. Studenckie święto - Juwenalia 2016  były imprezą otwartą dla mieszkańców miasta. Bardzo duża liczba uczestników, młodzieży spoza uczelni a nawet spoza Ciechanowa świadczy o tym że szkoła na trwałe wpisała się w krajobraz naszego miasta i cieszy się coraz większą popularnością w naszym regionie. Przy dźwiękach muzyki tanecznej DJ –A uczestnicy imprezy bawili się do białego rana.

Zawody Strzeleckie o Puchar Dziekana Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie

Mecz piłkarski o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Część artystyczna