kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 23 październik 2018.

Rektor:

wed@pwszciechanow.edu.pl

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

FOTOGRAFICZNA RELACJA Z WYBORÓW MISS I MISTERA PWSZ W CIECHANOWIE 2016.

W minioną środę, 18 maja w sali 102 na Wydziale Inżynierii i Ekonomii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbyły się po raz trzeci wybory najpiękniejszej studentki, a także po raz drugi najprzystojniejszego studenta. W konkursie wzięło udział 5 kandydatek, jak i 5 kandydatów. Kandydaci zaprezentowali się przed jury oraz przed publicznością w trzech strojach: dziennym, sportowy i wieczorowym.

W składzie Jury zasiedli : Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów – Bartosz Budny, Prorektor - dr inż. Grzegorz Koc, Kanclerz – mgr inż. Piotr Wójcik, Dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych – dr Bożena Ostrowska, Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii – doc. dr Elżbieta Gąsiorowska, Zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów – Joanna Potocka – Rak, Dyrektor KRDP – Ks. Krzysztof Jończyk, Miss PWSZ Ciechanów 2015 – Ewelina Piekarska oraz Mister PWSZ Ciechanów 2015 – Paweł Sarnowski. Swój głos na kandydata mogła również oddać publiczność.
         Walka o zwycięstwo trwała do samego końca. Niektórych kandydatów od zwycięstwa dzieliło zaledwie kilka punktów. Ostatecznie korona dla Miss PWSZ Ciechanów 2016 trafiła dla Aleksandry Kwiatkowskiej, studentki I roku pielęgniarstwa. Pierwszą wicemiss została Klaudia Chruściel, studentka I roku pielęgniarstwa. Drugą wicemiss została Sylwia Piekarska, studentka II roku pielęgniarstwa. Statuetkę dla Mistera PWSZ Ciechanów 2016 otrzymał Kamil Paczkowski, student II roku informatyki. Pierwszym wicemisterem został Michał Mackiewicz, student II roku pedagogiki. Drugim wicemisterem został Damian Kowalski, student I roku bezpieczeństwa wewnętrznego. Miss i Misterem Publiczności PWSZ Ciechanów 2016 zostali: Aleksandra Kwiatkowska oraz Michał Mackiewicz.
        Nagrody zostały ufundowane przez: uczelnie, Katolickie Radio Diecezji Płockiej, Salon Fryzjersko Kosmetyczny „BEATA” Beaty, FOTOKONTRAST Michała Pędzicha, oraz Galeria Fitness.
Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów zapewnił, że wybory najpiękniejszej i najprzystojniejszego będą nadal kontynuowane, ponieważ cieszą się coraz większym zainteresowaniem na uczelni.