kandydat

dobrystart

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 23 listopad 2017.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Drużyna siatkarzy z II roku Ekonomii mistrzami PWSZ w Ciechanowie w siatkówce

W środę, 15.04.2016 roku w hali MOSiR w Ciechanowie odbyły się III mistrzostwa PWSZ w Ciechanowie w siatkówce. W zawodach wzięło udział pięć dziesięcioosobowych drużyn. W każdej drużynie występowały przynajmniej dwie kobiety. Zawody zorganizowano systemem każdy - z każdym.
Niekwestionowanymi zwycięzcami turnieju okazali się studenci z II roku Ekonomii, którzy wygrali wszystkie spotkania, tracąc w całym turnieju tylko jednego seta. Bardzo zacięty przebieg miała rywalizacja o drugie miejsce, w której spotkały się drużyny z kierunku Pielęgniarstwa z III roku i z kierunku Informatyki z I roku.

W bezpośrednim pojedynku swą wyższość udowodnili studenci Pielęgniarstwa, pokonując „Informatyków” 2:1. Pozostałe miejsca przypadły kolejno studentom kierunku Rolnictwa i Ekonomii z III roku.

Zwycięska drużyna otrzymała okolicznościowy puchar. Wszystkim zawodnikom z miejsc I – III wręczono medale. Wyróżniono też najlepszą siatkarkę i siatkarza turnieju. Zostali nimi Klaudia Ossowska z III roku Ekonomii i Mariusz Rozkosz z II roku Ekonomii.

Koordynator ds. sportu, który był organizatorem turnieju, dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia turnieju. Szczególne podziękowania dla Adama Lewandowskiego, Damiana Golby za sędziowanie oraz dla Bartosza  Budnego i Żanety Kowalskiej, przedstawicielom samorządu studentów za pomoc przy organizacji turnieju, a Maciejowi Kiszkielowi za opiekę medyczną.

Koordynator ds. sportu
mgr Mirosław Boniakowski