kandydat
student
pracownik
absolwent
biblioteka z

film
Film promocyjny

informator2018


identyfikator2

 

horyzont

  • Aktualizacja: 12 październik 2018.

KONTAKTY

Rektor:
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 20 50
rektorat@pwszciechanow.edu.pl

Kanclerz:
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 673 75 78
kanclerz@pwszciechanow.edu.pl

Dział Kształcenia i Spraw Studenckich
informacje o pomocy materialnej
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel. (23) 672 20 50 wew. 2011, 2012

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Jarosław Derbin
kontakt@de-jar.pl
Polityka prywatności PWSZ

WYDZIAŁ INŻYNIERII I EKONOMII
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 30 75 (23) 672 90 65
wie@pwszciechanow.edu.pl
WYDZIAŁ OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTYCZNYCH
06-400 Ciechanów
ul. Wojska Polskiego 51
tel./fax (23) 672 22 13 (23) 674 37 04
wzk@pwszciechanow.edu.pl
ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, DZIENNIKARSTWA I TECHNIK MULTIMEDIALNYCH
06-500 Mława
ul. Warszawska 52
tel./fax (23) 654 98 08
wed@pwszciechanow.edu.pl

DOM STUDENTA
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 4 a
tel. (23) 672 42 51

 

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

DSC 0356
            W dniu 4 października 2018 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Tym razem odbyła się w Mławie w Auli Zamiejscowego Wydziału.
 

Tegoroczną Inaugurację można oglądać na żywo online, za pośrednictwem YouTube'a pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=khDFc8GHOJo

           Inaugurację rozpoczęto odśpiewaniem Hymnu Państwowego i Gaude Mater Polonia. Otwarcia uroczystości   dokonał   Jego Magnificencja Rektor PWSZ w Ciechanowie prof. dr hab. Leszek Zygner który powitał licznie przybyłych gości, studentów i pracowników Uczelni.

Czytaj więcej: UROCZYSTA...

Spotkanie Rektora ze studentami I roku !

DSC 0291

W dnia 1 października 2018 roku w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Wojska Polskiego odbyło się inauguracyjne dla I roku studiów spotkanie studentów z J.M. Prorektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Ciechanowie oraz osobami z kierownictwa Uczelni. Przybyli studenci mieli okazję poznać władze Uczelni, przewodniczącego samorządu studenckiego, zapoznać się z informacjami dotyczącymi jej funkcjonowania, a także odbyć obowiązkowe szkolenia BHP poprzedzające studia. Tegoroczna rekrutacja zakończyła się dla PWSZ na podobnym poziomie jak w latach ubiegłych. Cieszy nas niesłabnące zainteresowanie Uczelnią co z satysfakcją odnotowujemy w czasach znacznego deficytu młodzieży kończącej maturę w stosunku do ogólnej liczby miejsc na studiach wyższych. Potwierdza to także fakt potrzeby funkcjonowania uczelni o charakterze regionalnym prowadzącej kształcenie na profilu praktycznym.

Czytaj więcej: Spotkanie Rektora...

Obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ

W dniu 01.10.2018r. o godz. 9.00 w auli ul. Wojska Polskiego 51 odbędzie się spotkanie studentów studiów stacjonarnych rozpoczynających naukę w roku akademickim 2018/19 z Władzami Uczelni oraz obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ.

W dniu 06.10.2018r. o godz. 15.00 w sali nr 102 ul. Narutowicza 9 odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ dla studentów studiów niestacjonarnych.

Wspieramy Szpitalne Oddziały Ratunkowe i Wsparcie na starcie! – program rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa

Inauguracja programów: „Wspieramy Szpitalne Oddziały Ratunkowe” i Wsparcie na starcie! – program rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie

DSC 0188

W dniu 24.09.2018 roku w Gmachu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski w obecności premiera Mateusza Morawieckiego zainicjował podpisywanie umów na dofinansowanie szpitalnych oddziałów ratunkowych. Wsparcie o łącznej wartości 35,5 mln zł ze środków unijnych otrzyma około 100 szpitalnych oddziałów ratunkowych w całej Polsce z przeznaczeniem głównie na sprzęt dla najmłodszych pacjentów. Podczas spotkania odbyło się podpisanie umów ze szpitalami z Przasnysza, Makowa Mazowieckiego i Nowego Dworu Mazowieckiego. Podpisano również umowę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Ciechanowie w ramach programu „Wsparcie na starcie! – program rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa”, na które Ministerstwo przeznaczyło około 90 mln zł ze środków unijnych.

Czytaj więcej: Wspieramy...

AH - studia II stopnia

AH plakat

Rekrutacja do PWSZ w Ciechanowie II etap.

DSC 0449        

         Zgodnie z dotychczasową tradycją 28 lipca zakończyliśmy I etap rekrutacji. Od 1 sierpnia uwzględniając   jeszcze wolne miejsca ruszył II etap, który potrwa do wyczerpania miejsc nie później niż do 22 września 2018 roku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Innowacyjni z MOTO POWER

ue pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pn.: Innowacyjni z MOTO POWER w ramach POWR.04.01.00-IZ.00-00-013/17, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Innowacyjni z...

Studenci PWSZ na XIX Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem

W dniach 16-17 czerwca 2018 r. już po raz XIX odbyły się Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele naszej Uczelni na czele z prorektorem dr inż. Grzegorzem Kocem.

Czytaj więcej: Studenci PWSZ na...

Mazowieckie Dni Zdrowia

Maz Dni Zdrowia

Spotkanie

Wrzosek plakat

Ciechanów - VIII wrzuć na luz i jeszcze plus!!

       Pomimo gorącego okresu na uczelni zaliczenia, zerówki, egzaminy, studenci PWSZ wzieli udział w VIII już edycji corocznej imprezy Wrzuć na luz i jeszcze plus z tematem przewodnim   „Na dworze królewskim”. W piątek 8 czerwca o godz. 17.00 barwny korowód , piękne księżniczki, dzielni rycerze, damy dworu, giermkowie, przemaszerowali przez ulicę Ciechanowa.
Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej: Ciechanów - VIII...

stopka