kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 19 listopad 2018.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

Rekrutacja studentów na pilotażowe praktyki zawodowe - II tura

Rekrutacja studentów na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

TURA II

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie ogłasza rekrutację praktykantów do uczestnictwa w II turze praktyk zawodowych, prowadzonych w ramach projektu pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach POWER współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach Projektu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie będą uczestniczyć w programie rozszerzonych 6-miesięcznych praktyk zawodowych, realizowanych w II turze.

W II turze praktyk zawodowych mogą wziąć udział studenci PWSZ w Ciechanowie spełniający wymagania określone w Regulaminie rekrutacji praktykantów (Załącznik nr 1), na kierunkach studiów podanych w tabeli poniżej. Ogólne informacje o Projekcie zawiera Załącznik nr 2.

Lp. Kierunki studiów na których wprowadzony zostanie system 6-miesięcznych praktyk Przewidywana liczba studentów biorących udział w praktykach
1 Ekonomia 33
2 Informatyka 43
3 Inżynieria Środowiska 13
4 Mechanika i Budowa Maszyn 3
5 Rolnictwo 10
6 Pedagogika 42
7 Bezpieczeństwo Wewnętrzne 10
8 Elektronika i Telekomunikacja 10
OGÓŁEM: 164

Wniosek o udział w projekcie (formularz wniosku – Załącznik nr 3) należy złożyć w dziekanacie wydziału, realizujący dany  kierunek studiów lub przesłać pocztą tradycyjną na adres tego dziekanatu, w terminie do 19 czerwca 2017 r. (do poniedziałku) do godz. 13:00, z dopiskiem na kopercie "Rekrutacja studentów na pilotażowe praktyki zawodowe".

W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni. Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Kierownika Zakładu danego kierunku studiów lub Pani Barbary Jank: tel. 513 075 081 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki (do pobrania):