Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

STUDENCI I ROKU

1 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU (PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 9:00

W BUDYNKU WYDZIAŁU OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTRYCZNYCH PWSZ W CIECHANOWIE

PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 51 W AULI „A”

ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z PROF. DR HAB. LESZKIEM ZYGNEREM

JM REKTOREM PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W CIECHANOWIE

oraz SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP – OBOWIĄZKOWE !!!

W celu utworzenia grup językowych po szkoleniu BHP będzie obowiązkowy test z języka angielskiego dla studentów I roku z kierunków: Pielęgniarstwo i Praca socjalna

Plan zajęć na pierwszy tydzień

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ROK I SEMESTR I W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

Szkolenie Biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do indeksu, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych:

• w dniach od 1 do 10 października 2018 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach od 11 do 27 października 2018 r. dla kierunków: ekonomia, informatyka, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo i inżynieria środowiska. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach 12-13 października 2018 r. szkolenie biblioteczne dla studentów studiów niestacjonarnych kierunku ekonomia. Szkolenie w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 14.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej PWSZ w Ciechanowie
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Informacja dla Wykładowców

SZANOWNI WYKŁADOWCY

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej zwraca się z prośbą do Wykładowców o przygotowanie pisemnego wykazu literatury do wykładanego przedmiotu po wcześniejszym zapoznaniu się z już istniejącymi zasobami bibliotecznymi pod adresem: bu.pwszciechanow.edu.pl:8080.

Wykazy te będą podstawą zakupu książek dla studentów do naszej biblioteki.

Wykazy proszę przekazać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć we właściwym dziekanacie

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita