Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

Zakup książek - praca socjalna

SZANOWNI WYKŁADOWCY

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej zwraca się z prośbą do Wykładowców z kierunku PRACA SOCJALNA o przygotowanie pisemnego wykazu literatury do wykładanego przedmiotu. Wykazy te będą podstawą zakupu książek dla studentów do naszej biblioteki.

Wykazy należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2017 roku pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub złożyć w dziekanacie

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Ogłoszenie dotyczące szkolenia biliotecznego

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do indeksu, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.
Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych:

  • W dniach od 2 do 10 października 2017 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 16:00.
  • W dniach od 11 do 21 października 2017 r. dla kierunków: ekonomia, informatyka, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo i inżynieria środowiska. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 16:00.

W dniu 7 października 2017 r. szkolenie biblioteczne dla studentów studiów niestacjonarnych kierunku ekonomia. Szkolenie w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 14:00.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor
Biblioteki Uczelnianej PWSZ w Ciechanowie
mgr Dorota Rejniak-Kmita

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ :

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ :

- PEDAGOGIKA:

- PIELĘGNIARSTWO:
- PRACA SOCJALNA:

HARMONOGRAM KIERUNEK „PEDAGOGIKA” STUDIA NIESTACJONARNE

HARMONOGRAM  ZJAZDÓW W SEMESTRZE ZIMOWYM
W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

 KIERUNEK „PEDAGOGIKA”

 STUDIA NIESTACJONARNE ROK II i III

Czytaj więcej: HARMONOGRAM ...

Panel dyskusyjny pt.: „STUDENCI SOBIE, NAUCZYCIELOM I RODZICOM- SPOTKANIE Z AUTYZMEM”.

       W dniu 12 maja 2017r. na Wydziale Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych odbył się panel dyskusyjny pt.: „STUDENCI SOBIE, NAUCZYCIELOM I RODZICOM- SPOTKANIE Z AUTYZMEM”. Panel zorganizowała sekcja naukowa koła naukowego „Bona Fide” oraz studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych kierunku Pedagogika.

Czytaj więcej: Panel dyskusyjny...

O stanach zagrożenia zdrowia i życia naukowo na pielęgniarstwie…

         W dniu 21 kwietnia 2017r. na Wydziale Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ w Ciechanowie odbyła się XVII Ogólnopolska i VII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Stany zagrożenia zdrowia i życia – wyzwaniem dla medycyny i edukacji”.

Czytaj więcej: O stanach...

stopka